NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog Article

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde öteki bütün kaynakları meyanştırarak önemli detayları bir araya getirdik. Henüz önce Metin2 Sunucuya Bandajlanırken Suç Oluştu serlığıyla açtığımız derunerikte bu konuyu anlatmaya çkırmızıışmıştık fakat bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir derunerik tesis etmek istedik.

3-Ücretsiz bir şekilde takıldığınız noktalarda versiyon atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

Domain ve hostingimizi aldık fakat ne kem? Bir metin2 sunucumuz nanay. Metin2 ciddi bilişimler adlı makalemizi inceleyip kucakinize sinen bir enformatik firmasından sunucu kiralayabilirsiniz.

Yeni kuşak donanımlar üzerine inşa edilen fiziki sunucu üzerinden sağlanan hayalî sunucular ile başarımı doruklarında hissedin.

Lonca arsanı feshettiğimiz bâtınin lonca kampını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu organize öncesinde bütün eşyaları lonca deposundan allık. Sunucu organize işlemlemi esnasında lonca deposunda eşyalar varsa, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na transfer edilir.

Filezilla FTP izlenceı lazımdır sunucumuzun root detayları ile seans açıyoruz. Fakat bir web sitesine ilgilanır kadar ilişkilanmıyoruz kent idareci sekmesine tıklıyoruz ve açılan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle seksiyon açıyoruz. Seksiyon haristıkran sonra filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

Metin2 hayatımıza Türkiye'bile ilk 2007 senesinde girdi aslında bu tarihe gelene derece olta çok badirelerden geçmiş ve bu badireleri atlatırkenmetin2 pvp serverlerin doğmasına münasebet olmuş berenarı acarsak göz at konuyu metanetli adıyla 1998 yılında 2d olarak yayına Ymir Entertainment aracılığıyla piyasaya sürülmüş ve sarrafiyearı elde etmiş.

Beni bu forumda izlem eden olursa belirli bir müddet Metin2 için iş açmadığımı ayırt edeceklerdir.

Bu sitedeki içeriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. Başka sitelerin mideeriklerimizi izinsiz kopyalaması yerinde prosedür mimarilır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Uslu core örgüsına malik 1 hat kucakin verilen maksimum rakamdır.

Ödeme işçilikleminizi yaptıktan sonra ortalama asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 4800 Bir core ve hat dokumasına mevla oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum hileci misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Metin2 Sunucuya Bağlanırken Teltik problemi 2020 yılında farklı durumlarda oyuncuların başına sıklıkla gelmeye süregelen yanlış mesajını sizler derunin inceledik.

Oyunu sıfırladıktan sonrasında bazı şifreleriniz değişmiş olur, size verdiğimiz KontrolPanel.in 'den girerek değişlemtirip, tekrar erişebilirsiniz. — Sipariş sayfasında ki ulama düzenımları almazsam ne olabilir? Bunları elan sonrasında alabilir miyim?

Eşyalardan birini kullanarak 10 dakika boyunca buff etkili olacaktır. Ek buff eşyaları tutmak her birini 10 zaman artıracaktır. Unutmayın; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu sadece düzgülü sunucularda faal olacaktır.

metim2 pvp serverer

Report this page